Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
wierny27
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
1203
14.11.2011, 23:22
Wiślacy mam problem ze swoja skoda felicja 1.3. gdy jadę powyżej 70 km/h zaczyna mi autem szarpać tak jak by paliwo nie dochodziło. Orientuje się może ktoś co może być powodem takiego zachowania samochodu?
wierny27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wierny27
Znajdź inne posty napisane przez wierny27