Wyświetl pojedynczy post
wierny27
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 14.11.2011, 23:22
Wiślacy mam problem ze swoja skoda felicja 1.3. gdy jadę powyżej 70 km/h zaczyna mi autem szarpać tak jak by paliwo nie dochodziło. Orientuje się może ktoś co może być powodem takiego zachowania samochodu?
Odpowiedz cytując