wolfy napisał(a):

|
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.
|
To oczywiście tylko moje przewidywania(na biurku świeci mi się czarodziejska kula

Moskal ma 2 możliwości - albo postawić na aktualnie najlepszych, choć lepiej by było napisać - najmniej chujowych, czyli generalnie wariant Maaskantowy i wtedy ma mimo wszystko szanse na jakiś wynik.
Albo zrobi rewolucje tak w ustawieniu jak w taktyce i wykonawcach(postawi na Polaków jak lud chce) i polegnie szybciej niż nam się to wydaje.
Jak dla mnie on musi mieć dziś straszne dylematy a najgorsze jest to że realnie nie ma praktycznie żadnego pola manewru