Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.11.2011, 23:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.
To oczywiście tylko moje przewidywania(na biurku świeci mi się czarodziejska kula
Moskal ma 2 możliwości - albo postawić na aktualnie najlepszych, choć lepiej by było napisać - najmniej chujowych, czyli generalnie wariant Maaskantowy i wtedy ma mimo wszystko szanse na jakiś wynik.

Albo zrobi rewolucje tak w ustawieniu jak w taktyce i wykonawcach(postawi na Polaków jak lud chce) i polegnie szybciej niż nam się to wydaje.
Jak dla mnie on musi mieć dziś straszne dylematy a najgorsze jest to że realnie nie ma praktycznie żadnego pola manewru
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując