|
Fakt, że ta część jest wyjątkowo łatwa, dlatego zakończyłem tą grę i jutro zacznę nową karierę, od najniższych lig angielskich, jako bezrobotny i z doświadczeniem amator, może to będzie jakieś wyzwanie.
Co do Wisły to z kim rozmawiam to wystarczy zakontraktować Bruinsa potem tylko wymieniać najsłabsze ogniwa i pilnować ilości wychowanków, w lidze samograj, można nic nie zmieniać i Mistrzostwa same się robią a na LM dawać grę z kontry na wyjeździe i normalną taktykę u siebie i też coś się ugra.
Mam nadzieje że następne patche to zmienią bo jest to pierwszy FM (wcześniej CM) który mnie tak zniechęcił łatwością gry. Pierwsze dwa sezony są ok, potem już się poprostu robi nudno...
Dodam, że nie korzystałem nigdy z S and L ani z róznych edytorów.
PS. Chyba, że spróbuje Wawelem Kraków coś osiągnąć, próbował ktoś w 3 lidze polskiej (na dodatku od cmrev)?
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|