Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5885
Stary 14.11.2011, 23:05
Nie da się ukryć że ten FM jest wyjątkowo łatwy. W poprzednich edycjach jak ustawiałem sobie dla jaj mega ofensywna taktyke w LM np. z Realem to kończyło się 0:10. W tej edycji przy podobnej taktyce też się przegrywa ale wyniki są typu 3:6, 2:5. Czasem jakiś remisik można wyhaczyć nawet. Melikson czasem sam potrafi wziąć piłkę na środku boiska wbiec w pole karne i walnąć bramę.
Odpowiedz cytując