W dzisiejszym meczu reprezentacji u21 wystąpił Filip Kurto. Wiślak nie zaprezentował się jednak zbyt dobrze, zresztą podobnie jak reszta Polaków. Nasi młodzicy przegrali w meczu eliminacji Euro 2013 z rówieśnikami z Mołdawii 0-1. Filip przy bramce popełnił spory błąd. Poza tym nie miał raczej zbyt dużo pracy, chociaż przypominam sobie jedną jego interwencję po groźnym strzale z początku meczu. Ten mecz niestety chyba potwierdza, że Kurto musi jeszcze trochę popracować, by zastąpić Pareikę w bramce.
Skrót meczu:
http://www.filesonic.pl/file/3610288..._dawidex44.avi