Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 14.11.2011, 21:20
rps16 napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/8447-Troc...rze_Telefoniki


otóż niestety ma tragiczny bilans
1,44 punkta na mecz ...
1,77.
Ciekawe, czy brali pod uwagę mecze pucharowe. Jeżeli tak, to (jak zwykle) dali dupy. Większość naszych trenerów nie psuła sobie w nich statystyk
Moskal podobno ma gorszy, ale ponieważ na "weszło" piszą matematyczni analfabeci (co udowodnili nie raz) bez znajomości języków obcych - brałbym to z przymrużeniem oka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2011 o godz. 21:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując