Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 14.11.2011, 21:10
mrKrolik napisał(a):Wyświetl post
A ja wbrew trendowi na zachodnich belejakich trenerów, właśnie postawił bym na Kafara lub Fornalika
Miszczu, jak rozumiem cel ten sam - MP i awans do LM?
Eppur si muove!