Ten Bandalovski dobry ale dostał wysoki kontrakt dlatego chciałem się Lameya pozbyć. Jirsak i tak nie ma szansy na grę więc myślałem, że będzie chciał sobie gdzieś pograć. Ogólnie Wisła ma mocną kadrę.
Muszę szukać tylko jakiegoś napastnika za Bitona, który odejdzie po sezonie. Sprowadziłem sobie Czyżniewskiego i Bednarza jako scoutów

szkoda, że Valcx nie chce przedłużyć kontraktu i pewnie odejdzie po sezonie.