Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5874
Stary 14.11.2011, 20:38
Ten Bandalovski dobry ale dostał wysoki kontrakt dlatego chciałem się Lameya pozbyć. Jirsak i tak nie ma szansy na grę więc myślałem, że będzie chciał sobie gdzieś pograć. Ogólnie Wisła ma mocną kadrę.

Muszę szukać tylko jakiegoś napastnika za Bitona, który odejdzie po sezonie. Sprowadziłem sobie Czyżniewskiego i Bednarza jako scoutów szkoda, że Valcx nie chce przedłużyć kontraktu i pewnie odejdzie po sezonie.
Odpowiedz cytując