Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15504
Stary 14.11.2011, 20:34
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nagonka na Jaliensa zrobiła się aż taka wielka, że ten człowiek zbiera za błędy nie tylko swoje ale całej defensywy. Może dlatego że oczekiwania w stosunku do niego były naprawdę sporę.

Rozumiem Osman Chavez to sympatyczny facet ale to co On gra w tej rundzie to przebija Jaliensa na łeb i na szyję. Sam fakt że dostał już dwie zmiany jako stoper w meczach ligowych mocno pokazuję co on prezentował. Zawali gola w Nikozji na 3:1, zawalił gola w derbach, z Duńczykami napastnik z głową w szyj robił z nim co chciał.
Naprawdę dużo tego. Dodam do tego że u nas wyprowadzania piłki spoczywa tylko i wyłączenie na Jaliensie, Chavez kompletnie się w to nie angażuję podaję do Jaliensa i niech on się martwi co zrobić.
Zresztą ja już pisałam że jedyną osobą z którą można wiązać przyszłosc w tej formacji jest Marko.
No bo u nas tak już jest, że jak się na kogoś zagnie parol, to nie ma przeproś. Jaliens gra poniżej oczekiwań i krytyka w Jego strone jest uzasadniona, ale niewiele osób widzi, ile bramek zawalił nam Chavez, a ile poszło też na konto Wilka, który jest nietykalny...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując