lukaku napisał(a):

|
Ciekawe czy kumple Roberta M., Lamey i Jaliens będą grali u Kazka ;].
|
Nagonka na Jaliensa zrobiła się aż taka wielka, że ten człowiek zbiera za błędy nie tylko swoje ale całej defensywy. Może dlatego że oczekiwania w stosunku do niego były naprawdę sporę.
Rozumiem Osman Chavez to sympatyczny facet ale to co On gra w tej rundzie to przebija Jaliensa na łeb i na szyję. Sam fakt że dostał już dwie zmiany jako stoper w meczach ligowych mocno pokazuję co on prezentował. Zawali gola w Nikozji na 3:1, zawalił gola w derbach, z Duńczykami napastnik z głową w szyj robił z nim co chciał.
Naprawdę dużo tego. Dodam do tego że u nas wyprowadzania piłki spoczywa tylko i wyłączenie na Jaliensie, Chavez kompletnie się w to nie angażuję podaję do Jaliensa i niech on się martwi co zrobić.
Zresztą ja już pisałem, że jedyną osobą z którą można wiązać przyszłosc w tej formacji jest Marko.