Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15503
Stary 14.11.2011, 20:16
lukaku napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy kumple Roberta M., Lamey i Jaliens będą grali u Kazka ;].
Nagonka na Jaliensa zrobiła się aż taka wielka, że ten człowiek zbiera za błędy nie tylko swoje ale całej defensywy. Może dlatego że oczekiwania w stosunku do niego były naprawdę sporę.

Rozumiem Osman Chavez to sympatyczny facet ale to co On gra w tej rundzie to przebija Jaliensa na łeb i na szyję. Sam fakt że dostał już dwie zmiany jako stoper w meczach ligowych mocno pokazuję co on prezentował. Zawali gola w Nikozji na 3:1, zawalił gola w derbach, z Duńczykami napastnik z głową w szyj robił z nim co chciał.
Naprawdę dużo tego. Dodam do tego że u nas wyprowadzania piłki spoczywa tylko i wyłączenie na Jaliensie, Chavez kompletnie się w to nie angażuję podaję do Jaliensa i niech on się martwi co zrobić.
Zresztą ja już pisałem, że jedyną osobą z którą można wiązać przyszłosc w tej formacji jest Marko.
Powód: em
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.11.2011 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując