Nie jestem fanem BF jak to dyskretnie ująłeś pomiędzy wierszami. Powiem Ci więcej- uważam, że nowy BF jest o niebo gorszy od BF 2 czy CoD- BO. Przedstawiłem swoje (i nie tylko- wystarczy popatrzeć na największą stronę o ps3 w Polsce, tam podobnych opinii jest więcej), poparte argumentami, zdanie. Ta gra jest słaba. Nic nie zmienione, "poprawione" na gorsze (taki ukłon dla graczy niedzielnych). Nic tylko czekać, aż pojawią się zhackowane serwery jak było w przypadku MW2 oraz BO.
Żeby nie być gołosłownym filmik (gra miała 6 miesięcy, ale można znaleźć filmiki z hackowanymi lobby już z listopada 2010r. Activision już zarobiło, więc jakoś specjalnie nic z tym nie robi, ot cały urok CoD):
http://www.youtube.com/watch?v=qg4ze...eature=related