Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.11.2011, 18:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak pozostali, ale Petrescu ma do wypełnienia 3-letni kontrakt na kwote 1,5 mln euro.
W kontrakcie ma klauzulę, że klub, który będzie chial go wykupić z Kubania musi zaplacić, bagatela...

15 mln euro


już widze jak Basalaj leci i placi.
I pomyslec, że można było gościa zatrzymac i zawrzec w kontrakcie z nim podobną klauzulę (oczywiście po awansie z Danem do LM)
Ogarnijcie się zanim coś napiszecie
Poza tym jak dla mnie Petrescu sam by nie chciał wracac do Wisly wiedzac jak go potraktowano