Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24255
Stary 14.11.2011, 18:35
Ja tam polecam telewizory Sony Bravia bo mają świetną jakości obrazu, szczególnie przy obrazie SDTV a przy HD kolory bardzo żywe. Widziałem różne telewizory LG i Samsung i mimo że są tańsze i pozornie mogą mieć lepsze parametry obrazu (t.j. kontrast itp.) to Bravia i tak okazuje się lepsza przy porównaniu obrazów.
Odpowiedz cytując