Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11318
Stary 14.11.2011, 18:05
Teqcontroller: Z Małym ? Niby po jakiemu ? Guti raczej polskiego nie ogarnia
E: Wiem że przenośnia ale musiałem to napisać
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 14.11.2011 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując