Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 14.11.2011, 17:50
Ten serial został okrzyknięty mianem najlepszego serialu zeszłego sezonu. Mnie się tam podoba nawet przy tej słabszej obecnej formie.
A podobno nowy hiciorek tego sezonu to Homeland ale jeszcze nie oglądałem
Odpowiedz cytując