Griszka30KR napisał(a):

|
Jak je podpisywali to nikt tak nie myślał,bo np. Boguski gdyby nie kontuzja to pewnie byłby obecnie jednym z najlepszych piłkarzy Wisły i byśmy dziękowali za taki kontrakt...
|
Zgadzam się z Tobą, ale jedynie częściowo. Pomimo tego, że podpisano długi kontrakt z Jovaniciem to jednak nadal szukali PODSTAWOWEGO bramkarza. Co to za logika podpisywać tak długi kontrakt z REZERWOWYM bramkarzem, który do tej pory przez 1,5 roku we wszystkich rozgrywkach(EKS,LE,PP,nawet ME) rozegrał kilka meczów?
Natomiast nie po to kupowano Genkowa za 0,5 mln. euro, żeby tylko siedział na ławce.