Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11317
Stary 14.11.2011, 17:48
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Jak je podpisywali to nikt tak nie myślał,bo np. Boguski gdyby nie kontuzja to pewnie byłby obecnie jednym z najlepszych piłkarzy Wisły i byśmy dziękowali za taki kontrakt...
Zgadzam się z Tobą, ale jedynie częściowo. Pomimo tego, że podpisano długi kontrakt z Jovaniciem to jednak nadal szukali PODSTAWOWEGO bramkarza. Co to za logika podpisywać tak długi kontrakt z REZERWOWYM bramkarzem, który do tej pory przez 1,5 roku we wszystkich rozgrywkach(EKS,LE,PP,nawet ME) rozegrał kilka meczów?
Natomiast nie po to kupowano Genkowa za 0,5 mln. euro, żeby tylko siedział na ławce.
Odpowiedz cytując