Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11316
Stary 14.11.2011, 17:38
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Guti za darmo od stycznia,więc na rozgrywajacego jak znalazł ;P
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Dac mu kontrakt 500 tys euro na rok jak Ljuboji i git.Na pewno ściagnie na stadiony wielu widzów
Gutiego do Wisły not real , przecież to skandalista wyobraź sobie jak mówi do Kazia albo innego trenera , ''Spierdalaj , nie chce mi się wejść'' ? na pewno z Małym by wspólny język znaleźli

Pomyśł co by powiedział o naszym cyrku:
Cytat:
Guti Hernandez niedawno skrytykował Besiktas Stambuł narzekając, że czuje się tam jak w cyrku. Kiedy nie wrócił na czas do klubu, władze drużyny straciły cierpliwość do 35-letniego zawodnika i rozwiązały z nim kontrakt. Były gracz Realu nie wyszedł na tym źle...
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 14.11.2011 o godz. 17:43.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując