BiałaGwiazda napisał(a):

Gutiego do Wisły not real , przecież to skandalista

wyobraź sobie jak mówi do Kazia albo innego trenera , ''Spierdalaj , nie chce mi się wejść'' ? na pewno z Małym by wspólny język znaleźli
Pomyśł co by powiedział o naszym cyrku:
Cytat:
Guti Hernandez niedawno skrytykował Besiktas Stambuł narzekając, że czuje się tam jak w cyrku. Kiedy nie wrócił na czas do klubu, władze drużyny straciły cierpliwość do 35-letniego zawodnika i rozwiązały z nim kontrakt. Były gracz Realu nie wyszedł na tym źle...
|