Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8123
Stary 14.11.2011, 17:38
Ja akurat wierze w to co mówi Brud. Przecież to jest niemożliwe, że gdyby te stałe fragmenty trenowali to traciliby tak łatwo bramki. One były naszym mankamentem już w rundzie wiosennej. Na jesień praktycznie w każdym meczu traciliśmy bramkę ze stałych fragmentów.

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Różnica w zwolnieniu Dana i Maaskanta polegała na tym, że Petrescu został wywalony przez piłkarzy, którym nie chciało się pracować ( i temu zwolnieniu byłem przeciwny). Maaskant natomiast był bardzo przez nich lubiany, pewnie dlatego, że niczego od nich nie wymagał, a po każdym meczu był z ich postawy bardzo zadowolony. [...]
Nie trudno się z tym nie zgodzić. Co prawda styl za Petrescu także był defensywny, jednak miękko-fajowcy [Błaszczykowski, Baszczyński i Brożki] płakali po treningach, mimo że były one jedynie przystawką tego co jest na zachodzie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując