Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2782
Stary 14.11.2011, 17:36
Ustawa hazardowa weszła w życie kilka lat temu, od tego czasu Lech Poznań z marszu znalazł sobie sponsora strategicznego, Legia ma dziś ActiveJet. Czy klub aż tak dobitnie chce pokazać światu jak jest słabo zarządzany? Wydaje mi się, że tam nic nie funkcjonuje, a porównanie Wisły do Poloni Wojciechowskiego staje się coraz bardziej realne.

Dział marketingu coś czyni, ale w porównaniu z innymi klubami jest to praca znacznie słabsza, dział sportowy kuleje, dział szkolenia nie istnieje, dział nadzorujący to niezmienni dyktatorzy. Kogo wina, komu ją zrzucić, na kogo. Osób jest mnóstwo, tj. właściciel (od dawna ochłodziła się jego miłość do klubu, a oczekuje cudów za grosze), rada nadzorcza (zbyt pochopne decyzje, dyktatorstwo), prezes (słowa rzucane na wiatr, nie wiadomo jak prawdziwe, bo może mieć związane ręce przez Cupiała który nie daje dostatecznych środków), dyrektor sportowy (ten uzależniony podobnie jak prezes jest od właściciela, są środki to wydawać się może że i sukces będzie. Jest to odpowiednia osoba na stanowisku), trener (narazie nie ma, ale potrzebujemy kogoś z jajami, który potrafi sprowadzić do parteru gwiazdkę zespołu nawet kosztem wyniku by procentowało to w przyszłości), zawodnicy (zbyt duża bariera językowa, brak komunikacji, na papierze są bardzo dobrzy)

Tak w skrócie można opisać cały nasz klub patrząc na osoby które są odpowiedzialne za prowadzenie, zarządzanie klubem, ale też sukcesami i wynikami zespołu
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując