^ Również oglądam. Dzisiaj oglądnałem 5-ty odcinek II serii, jeszcze chyba nie ma napisów. Generalnie klimat ekstra, z tym że odcinki 2-4 II serii nieco słabe. Najnowszy odcinek przywraca wiarę w ten serial

Zdecydowanie świetna produkcja, w porównaniu z tymi wszystkimi najnowszymi, filmowymi szmirami o zombie.