Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11315
Stary 14.11.2011, 17:31
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
- Tak długie kontrakty REZERWOWYCH Jovanicia i Boguskiego to po prostu błąd poprzedniego zarządu.

.
Jak je podpisywali to nikt tak nie myślał,bo np. Boguski gdyby nie kontuzja to pewnie byłby obecnie jednym z najlepszych piłkarzy Wisły i byśmy dziękowali za taki kontrakt...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując