Str@żak napisał(a):

- Tak długie kontrakty REZERWOWYCH Jovanicia i Boguskiego to po prostu błąd poprzedniego zarządu.
.
|
Jak je podpisywali to nikt tak nie myślał,bo np. Boguski gdyby nie kontuzja to pewnie byłby obecnie jednym z najlepszych piłkarzy Wisły i byśmy dziękowali za taki kontrakt...