|
@jendrus
To właśnie Głowacki jest podstawowym stoperem uczestnika LM, a także reprezentacji Polski. Gdy odchodził z Marcelo pewnie było Ci szkoda, że nie udało się go zatrzymać.
Szanucner jest ograny w europejskich pucharach i jest podstawowym zawodnikiem. Może spokojnie ograć co najmniej 2 lata na przyzwoitym poziomie. Cleberowi też wypominałeś wiek?
Z Traore może rzeczywiście przesadziłem. Natomiast w lecie kończy mu się kontrakt. Przypominam, że Lamey ma jeden z większych kontraktów w naszym klubie.
@river Jeżeli wszystko ci się kojarzy z przekleństwami to pozdro. Jeżeli jesteś taki "super", to zaproponuj coś od siebie a nie jedynie czekasz, żeby kogoś skrytykować. Łatwiej jest kogoś skrytykować, aniżeli pomyśleć samemu, żeby nasza sytuacja w klubie się poprawiła.
Szanuję to, że ktoś ma odmienne zdanie, natomiast nie szanuję ludzi którzy krytykują chociaż sami nie zaproponują czegoś lepszego.
|