Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24247
Stary 14.11.2011, 16:30
Czy jest ktoś kto ma anglika i udalo mu sie zarejestrować go w Polsce z kierownicą po prawej stronie bo własnie wczoraj przegladalem sobie allegro i widzialem ze kilku osobom posiadających te auta udalo sie zarejestrowac mimo ze nie przekladali kiery. czy jest to możliwe? jesli tak to jak?! przeciez u nas jeszcze nie wprowadzili mozliwosci rejestracji anglików.(chyba ze nie jestem na czasie )
Odpowiedz cytując