Czy jest ktoś kto ma anglika i udalo mu sie zarejestrować go w Polsce z kierownicą po prawej stronie

bo własnie wczoraj przegladalem sobie allegro i widzialem ze kilku osobom posiadających te auta udalo sie zarejestrowac mimo ze nie przekladali kiery. czy jest to możliwe? jesli tak to jak?! przeciez u nas jeszcze nie wprowadzili mozliwosci rejestracji anglików.(chyba ze nie jestem na czasie

)