Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 14.11.2011, 13:40
tomsts napisał(a):Wyświetl post
"Idi i Smotri" ("Come and see") - polecam, polecam, polecam. Moim zdaniem warty obejrzenia a trafiłem nań całkiem przypadkiem.
Również polecam. Niesamowity, ciężki klimat, pokazuje losy partyzantów w starciu z hitlerowcami. Moim skromnym zdaniem jeden z lepszych wojennych filmów jaki powstał.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując