tomsts napisał(a):

|
"Idi i Smotri" ("Come and see") - polecam, polecam, polecam. Moim zdaniem warty obejrzenia a trafiłem nań całkiem przypadkiem.
|
Również polecam. Niesamowity, ciężki klimat, pokazuje losy partyzantów w starciu z hitlerowcami. Moim skromnym zdaniem jeden z lepszych wojennych filmów jaki powstał.