Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8108
Stary 14.11.2011, 13:16
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Robert rozpoczął żebranie o pracę:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Dzieci - starczy już tej frustracji. Holendra już nie ma, czeka nas dzięki temu cudowna przyszłość.
Łączono już Roberta z Feyenordem, może coś jest na rzeczy? Jeżeli ktoś pisze, że taki czy inny trener żebra w prasie o posadę, to jest idiotą. Takich rzeczy nie załatwia się przez media.
Zadali mu takie pytanie, to poszła standardowa formułka: "trener XXX jest świetnym fachowcem i bardzo go szanuję, ale klubowi YYY się nie odmawia".


Ależ wy jesteście żałośni z tym swoim jadem. Z Petrescu też kpiliście po jego zwolnieniu i co?
Dostanie ofertę z Feyenordu, to na bank tam zawita - ale to już nie nasz problem. My mamy na oku zajebistych fachowców: Wójcik, Fornalik. Liga Mistrzów nasza.

EDIT: Tak na marginesie: schowajcie swoje frustracje w kieszeń i trzymajcie kciuki, żeby Robert dostał jakąś fajną ofertę. Inaczej będzie mu płacić Wisła, a ja już widzę jak Cupiał poczuwa się do utrzymywania dwóch trenerów jednocześnie (mimo, że cała ta sytuacja to jego wina).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2011 o godz. 13:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując