Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 14.11.2011, 13:00
Wisła znowu ma kaca po Lidze Mistrzów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Historia lubi się powtarzać. Wiele wskazuje na to, że z tym zjawiskiem mamy właśnie do czynienia w przypadku Wisły Kraków. W tym sezonie, podobnie jak w roku 2005, po przegranej walce o Ligę Mistrzów drużyna wpadła w kryzys. Pytanie tylko, czy wychodzenie z niego potrwa tak, jak w tamtym przypadku, blisko dwa lata.


Odpowiedz cytując