|
Senior Member
Offline
|
#2781

14.11.2011, 13:00
|
Wisła znowu ma kaca po Lidze Mistrzów
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4
Historia lubi się powtarzać. Wiele wskazuje na to, że z tym zjawiskiem mamy właśnie do czynienia w przypadku Wisły Kraków. W tym sezonie, podobnie jak w roku 2005, po przegranej walce o Ligę Mistrzów drużyna wpadła w kryzys. Pytanie tylko, czy wychodzenie z niego potrwa tak, jak w tamtym przypadku, blisko dwa lata.
|
|