Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11308
Stary 14.11.2011, 12:41
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Oto moja kadra na 12/13:
Kurto- Jovanović, CELEBAN, GŁOWACKI, SZANUCNER- Małecki, Sobolewski, MILA, Melikson, TRAORE- Biton(*)

ŁAWKA: Pareiko, MODELSKI, Chavez, SŁODOWY, Kirm, Wilk, Genkow (do tego Burliga, Czekaj, Nalepa, Skołorzyński, Brud, Szewczyk)
(*)- pod warunkiem że zapłacimy ponad 1 mln. euro
Ty ogladasz mecze Wisly? Pareiko na lawe a Kurto do bramki?

Celeban - kolejny pilkarski mit. Bo obronca, ktory potrafi strzelic bramke no to musi byc dobry
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
ODCHODZĄ: Jovanić, Lamey, Jaliens, Diaz, Paljić, Nunez, Jirsak, Garguła(za Milę+dopłata dla Śląska),
Tak, juz widze, jak Slask bierze kaleke Gargule, ktory z roku na rok jest coraz slabszy i oddaje nam swoj motor napedowy.

Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Boguski(wyp.)
Tzn Boguski wypierdalaj czy Boguski wypozyczenie?

Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Z taką ekipą MP pewne, można byłoby powalczyć o LM.
Niewatpliwie tak Obecna ekipa miala nam zagwarantowac to samo...



Niezla fantastyke sie tu uprawia. Niektorzy kopacze z naszej ligi maja, niewiedziec czemu, przypieta tu latke przyszlych zbawcow Wisly mimo, ze sa zwyklymi przecietnymi pilkarskimi wyrobnikami.
Odpowiedz cytując