Str@żak napisał(a):

Oto moja kadra na 12/13:
Kurto- Jovanović, CELEBAN, GŁOWACKI, SZANUCNER- Małecki, Sobolewski, MILA, Melikson, TRAORE- Biton(*)
ŁAWKA: Pareiko, MODELSKI, Chavez, SŁODOWY, Kirm, Wilk, Genkow (do tego Burliga, Czekaj, Nalepa, Skołorzyński, Brud, Szewczyk)
(*)- pod warunkiem że zapłacimy ponad 1 mln. euro
|
Ty ogladasz mecze Wisly? Pareiko na lawe a Kurto do bramki?
Celeban - kolejny pilkarski mit. Bo obronca, ktory potrafi strzelic bramke no to musi byc dobry
Str@żak napisał(a):

|
ODCHODZĄ: Jovanić, Lamey, Jaliens, Diaz, Paljić, Nunez, Jirsak, Garguła(za Milę+dopłata dla Śląska),
|
Tak, juz widze, jak Slask bierze kaleke Gargule, ktory z roku na rok jest coraz slabszy i oddaje nam swoj motor napedowy.
Str@żak napisał(a):

Tzn Boguski wypierdalaj czy Boguski wypozyczenie?
Str@żak napisał(a):

|
Z taką ekipą MP pewne, można byłoby powalczyć o LM.
|
Niewatpliwie tak

Obecna ekipa miala nam zagwarantowac to samo...
Niezla fantastyke sie tu uprawia. Niektorzy kopacze z naszej ligi maja, niewiedziec czemu, przypieta tu latke przyszlych zbawcow Wisly mimo, ze sa zwyklymi przecietnymi pilkarskimi wyrobnikami.