Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11307
Stary 14.11.2011, 12:35
Madera za to, co powiedział o kibicach powinien być persona non grata w każdym profesjonalnym klubie piłkarskim. Skoro on nie rozumie, że gra w piłkę dla tych kibiców i to dzięki nim ma co do gara włożyć, to mentalnie nie nadaje się na zawodowego piłkarza.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując