|
Madera za to, co powiedział o kibicach powinien być persona non grata w każdym profesjonalnym klubie piłkarskim. Skoro on nie rozumie, że gra w piłkę dla tych kibiców i to dzięki nim ma co do gara włożyć, to mentalnie nie nadaje się na zawodowego piłkarza.
|