Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11306
Stary 14.11.2011, 12:29
[QUOTE=Str@żak;1191351]Oto moja kadra na 12/13:
Kurto- Jovanović, CELEBAN, GŁOWACKI, SZANUCNER- Małecki, Sobolewski, MILA, Melikson, TRAORE- Biton(*)

ŁAWKA: Pareiko, MODELSKI, Chavez, SŁODOWY, Kirm, Wilk, Genkow (do tego Burliga, Czekaj, Nalepa, Skołorzyński, Brud, Szewczyk)

ODCHODZĄ: Jovanić, Lamey, Jaliens, Diaz, Paljić, Nunez, Jirsak, Garguła(za Milę+dopłata dla Śląska), Boguski(wyp.)

Głowacki z czałym szacunkiem dla niego co zrobił ale on już jest przeżytkiem poco Ci drugi Jaliens w obronie... Patrz co on robi w Turcji I w Reprezentacji. Jego czasy minęły. i jest zbyt kontuzjogenny.
Nie wiem jaki kontrakt ma Lamey ale bym go zostawił! Wywalił Kirma <w ofensywie nic nie prezentuje ostatnio db pomagał Lameyowi w obranie db się cofał>
Sznaucer gra w PAOK-u zresztą po co Ci on 32 lata...
A traore za 400tysi nie wyciągniemy....
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując