[QUOTE=Str@żak;1191351]Oto moja kadra na 12/13:
Kurto- Jovanović, CELEBAN, GŁOWACKI, SZANUCNER- Małecki, Sobolewski, MILA, Melikson, TRAORE- Biton(*)
ŁAWKA: Pareiko, MODELSKI, Chavez, SŁODOWY, Kirm, Wilk, Genkow (do tego Burliga, Czekaj, Nalepa, Skołorzyński, Brud, Szewczyk)
ODCHODZĄ: Jovanić, Lamey, Jaliens, Diaz, Paljić, Nunez, Jirsak, Garguła(za Milę+dopłata dla Śląska), Boguski(wyp.)
Głowacki

z czałym szacunkiem dla niego co zrobił ale on już jest przeżytkiem poco Ci drugi Jaliens w obronie... Patrz co on robi w Turcji

I w Reprezentacji. Jego czasy minęły. i jest zbyt kontuzjogenny.
Nie wiem jaki kontrakt ma Lamey ale bym go zostawił! Wywalił Kirma <w ofensywie nic nie prezentuje ostatnio db pomagał Lameyowi w obranie db się cofał>
Sznaucer gra w PAOK-u zresztą po co Ci on 32 lata...
A traore za 400tysi nie wyciągniemy....
