Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8106
Stary 14.11.2011, 12:27
Ja myśle , że Robert powinien przestać lamentować jaki on jest biedny. Niech pamięta o tym , że to Wisła dała mu szansę gry o najwyższe cele : Mistrzostwo Polski, Liga Mistrzów, Liga Europejska. To dzięki Wiśle w jakiś sposób się wypromował i może sobie wpisać do swojego marnego CV te rzeczy. Gdyby był tak zajebisty za jakiego się uważa na pewno nie pakował by się do tak słabej ligi jak nasza. Tyle.
Odpowiedz cytując