|
Ja myśle , że Robert powinien przestać lamentować jaki on jest biedny. Niech pamięta o tym , że to Wisła dała mu szansę gry o najwyższe cele : Mistrzostwo Polski, Liga Mistrzów, Liga Europejska. To dzięki Wiśle w jakiś sposób się wypromował i może sobie wpisać do swojego marnego CV te rzeczy. Gdyby był tak zajebisty za jakiego się uważa na pewno nie pakował by się do tak słabej ligi jak nasza. Tyle.
|