Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6628
Stary 13.11.2011, 23:51
Szczerze wołałbym trenera za 150 tyś euro a zaoszczędzone 350 tyś rocznie lepiej przeznaczyć na jakiegoś sensownego grajka a (zwłaszcza że nie mamy ani dobrych skrzydłowych ani dobrych obrońców) bo bez piłkarzy to nawet przyzwoity trener nic nie ugra vide przykład Maskanta czy Skorży(podkreślam słowo przyzwoity czyli nie rewelacyjny, żeby nie było)
Odpowiedz cytując