|
budżet mojego QPR w FM11 jest na razie skromny 1,5mln aczkolwiek po zakończeniu wypożyczenia pomocnika do Szachatra to po sezonie będę miał około 10mln.Sonduje zakup w okienku zimowym Małeckiego,Bitona,Rudneva,Janczyka ewentualnie Anichebe. Wszyscy są w granicy 1,5mln tylko wołają za nich o 1mn albo o 2 więcej dlatego szukam napastnika do 1mln
|