Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51967
Stary 13.11.2011, 21:41
Jedyne czego Wisła może pozazdrościć APOELowi to nie składu a grupy do której trafił po wygranej nad Wisłą.Cluj i BATE miało udany jeden sezon kiedy awansowały do fazy grupowej LM od tego czasu mają problem z poukładaniem składu który byłby w stanie walczyć w europejskich pucharach.Gdyby nie zwolnienenie Dana Wisła mogła by powtórzyć sukces Unirei w LM i LE.Tylko trzeba było wcześniej sprowadzić do Wisły Marcelo ,Bitona i Meliksona sukces byłby wtedy gwarantowany
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 13.11.2011 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując