http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
GKS Bełchatów - Łódzki KS 3-0
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-1
Podbeskidzie - Lech Poznań 0-2
Ruch Chorzów - Cracovia 0-0
Widzew Łódź - Korona Kielce 0-0
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1-0
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 1-0