Dyniel napisał(a):

|
Jeżeli pojadę na mecz Śląsk-Wisła to mogę wyrobić kartę kibica przy stadionie Śląska mając karte wyrobioną już na R22?
|
We Wrocławiu nie jest konieczna karta kibica żeby kupić bilet, wystarczy dowód osobisty , ksero dowodu lub paszport . Od razu dodam że pesel na kartce nie przechodzi trzeba mieć dokument lub skan dokumentu.
W dniu meczu karty nie wyrobisz , ostatni dzień w jaki można było to zrobić to był czwartek 10.11.2011Później dopiero po meczu
Edit : Zlatan93 ..Już około 16tyś poszło od wczoraj .