Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7289
Stary 13.11.2011, 21:01
Dyniel napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli pojadę na mecz Śląsk-Wisła to mogę wyrobić kartę kibica przy stadionie Śląska mając karte wyrobioną już na R22?
We Wrocławiu nie jest konieczna karta kibica żeby kupić bilet, wystarczy dowód osobisty , ksero dowodu lub paszport . Od razu dodam że pesel na kartce nie przechodzi trzeba mieć dokument lub skan dokumentu.
W dniu meczu karty nie wyrobisz , ostatni dzień w jaki można było to zrobić to był czwartek 10.11.2011Później dopiero po meczu





Edit : Zlatan93 ..Już około 16tyś poszło od wczoraj .
Ostatnio edytowane przez Bobus17 : 13.11.2011 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując