mirex napisał(a):

|
Wiadomo pan Probież byłby bez wątpienia najlepszym rozwiązanie ale co dopiero odszedł z ŁKS więc za bardzo do Wisły nie wróci, więc według mnie pan Fornalik też byłby dobrym roziązaniem.
|
To czy szybko nie wróci to się jeszcze okaże,w Grecji jest masakryczny kryzys,w nie których klubach zalegają po 8-9 miesięcy z wypłatami,w klubie Probierza - 4 miesiące.
Jeśli stanie się tak,że wyprzedadzą mu pół zespołu bądź po prostu atmosfera będzie na tyle fatalna,że wyników nie będzie to wróci i to bardzo szybko.