Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 13.11.2011, 20:45
mirex napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo pan Probież byłby bez wątpienia najlepszym rozwiązanie ale co dopiero odszedł z ŁKS więc za bardzo do Wisły nie wróci, więc według mnie pan Fornalik też byłby dobrym roziązaniem.
To czy szybko nie wróci to się jeszcze okaże,w Grecji jest masakryczny kryzys,w nie których klubach zalegają po 8-9 miesięcy z wypłatami,w klubie Probierza - 4 miesiące.

Jeśli stanie się tak,że wyprzedadzą mu pół zespołu bądź po prostu atmosfera będzie na tyle fatalna,że wyników nie będzie to wróci i to bardzo szybko.
Odpowiedz cytując