mirex napisał(a):

|
Jak dla mnie powinien do Wisły przyjść pan Waldemar Fornalik z Ruchu, jak dla mnie jeden z najlepszych polskich trenerów, cały czas jest wysoko z Ruchem, a co chwila ktoś wykupuje mu zawodników i tak się trzyma wysoko. Jak dla mnie najlepszy trener obecnie dla Wisły.
|
Według mnie to bardzo dobry trener, ale...za spokojny człowiek. Poza tym nie wiadomo jak u Niego z j. angielskim. Mamy w kadrze tak wielu obcokrajowców, że to może być duży problem.
Ogólnie uważam, że z polskich trenerów młodego pokolenia tylko Probierz ma mocny charakter na pracę w naszym klubie. Ale to już tylko gdybanie.