Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5863
Stary 13.11.2011, 20:32
Trafiłem na grupę Barcelona Kopenhaga i Lyon w 1 sezonie w LM. Mecz u siebie z Barcą, postanowiłem iść na wymianę ciosów rzucając w bój Kurto, Czekaja i Sobotę (młodych gniewnych). Zakończyło się wynikiem 3:9. Broniłbym się to i tak ze 3,4 by się skończyło, więc dałem nastawienie ofensywne, krótkie podania i grę piłką w trakcie meczu.
Odpowiedz cytując