Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7287
Stary 13.11.2011, 20:24
Napisałby ktoś jasno jak to będzie wygladało ze Śląskiem, bo kurde ludzie chcą załatwiać bilety/planować a nadal nie ma informacji. Skwk śpi?
Odpowiedz cytując