Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
7287
13.11.2011, 20:24
Napisałby ktoś jasno jak to będzie wygladało ze Śląskiem, bo kurde ludzie chcą załatwiać bilety/planować a nadal nie ma informacji. Skwk śpi?
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93