wolfy napisał(a):

U nas to piłkarze zwalniają trenerów, w normalnych klubach jest na odwrót...
Dlatego tez Moskal nie może nic, a już na pewno - nie podpadać naszym gwiazdom. Jego pozycja w klubie jest żadna, więc nie może się specjalnie wychylać. Dwie kompromitujące porażki i już go nie ma.
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.
|
a tam nawet jak by wszystko przegral to go teraz nie wyrzucą po końcu rundy i tak przyjdzie trener nowy co by Moskal nie zrobił więc myślę,że nie da pograć tym co sie opierdalają