Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.11.2011, 19:59
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ?
U nas to piłkarze zwalniają trenerów, w normalnych klubach jest na odwrót...

Dlatego tez Moskal nie może nic, a już na pewno - nie podpadać naszym gwiazdom. Jego pozycja w klubie jest żadna, więc nie może się specjalnie wychylać. Dwie kompromitujące porażki i już go nie ma.
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując