WISŁAZWE napisał(a):

|
Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ?
|
U nas to piłkarze zwalniają trenerów, w normalnych klubach jest na odwrót...
Dlatego tez Moskal nie może nic, a już na pewno - nie podpadać naszym gwiazdom. Jego pozycja w klubie jest żadna, więc nie może się specjalnie wychylać. Dwie kompromitujące porażki i już go nie ma.
Dajcie spokój mrzonkom o tym, że Moskal postawi kogokolwiek do pionu.