W.I.N.C.H.E.R napisał(a):

o ironio! przedostatnie zdanie artykułu....
... porównajcie sobe z ostatnimi wypowiedziami Kuby o "dynamicznym" emblemacie PZPN.
|
Po meczu słyszałem wywiad z Kubą w radio, w którym mówił że jako piłkarze są między młotem i kowadłem (czyli kibicami a działaczami PZPN i co najgorsza to im piłkarzom sie obrywa.
Wcale się temu nie dziwię, bo pewnie leśne dziady karzą im takie bzdury wygadywać.