Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6618
Stary 13.11.2011, 18:28
W.I.N.C.H.E.R napisał(a):Wyświetl post
o ironio! przedostatnie zdanie artykułu....

... porównajcie sobe z ostatnimi wypowiedziami Kuby o "dynamicznym" emblemacie PZPN.
Po meczu słyszałem wywiad z Kubą w radio, w którym mówił że jako piłkarze są między młotem i kowadłem (czyli kibicami a działaczami PZPN i co najgorsza to im piłkarzom sie obrywa.

Wcale się temu nie dziwię, bo pewnie leśne dziady karzą im takie bzdury wygadywać.
Odpowiedz cytując