|
Teraz pozostaje już tylko wiara w to, że ten naród po prostu nie da się już całkiem ogłupić. Ten, kto myśli sam zobaczy, że przekaz mediów zmienia się z dnia na dzień i za dwie doby znajdą się pewnie pierwsze śmiertelne ofiary "faszystów", a będzie to niewidoma antyfaszystka w ciąży i emerytowany wolontariusz- dokarmiacz wielorybów (na pewno będzie też jeździł na wózku)! Szkoda, że zawód dziennikarza nie wiąże się już z obowiązkiem bycia rzetelnym (mam na myśli dwie strony), czy zachowywaniem jakiejkolwiek godności.
|