Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mrKrolik
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
51966
13.11.2011, 17:28
tofik
napisał(a):
Jedynie BATE oparte jest na rodzimym produkcie, ale mają to szczęście że mogą wybrać z całej ligi co najlepsze za czapkę gruszek.
To tak samo jak Victoria Pilzno czy Żylina
mrKrolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrKrolik
Znajdź inne posty napisane przez mrKrolik