|
Jeśli dobrze kojarzę, Cluj to była podobna zbieranina multi kulti jak w naszym przypadku. Z tą różnicą, że oparta raczej na grajkach z Ameryki Południowej czy Portugalii. W sumie APOEL to samo. Jedynie BATE oparte jest na rodzimym produkcie, ale mają to szczęście że mogą wybrać z całej ligi co najlepsze za czapkę gruszek.
. .
|