Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mrKrolik
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
51964
13.11.2011, 17:03
Na drugą Anży Machaczkałę, nie ma co liczyć w najbliższym czasie, ale drużynę na poziomie Bate, APOELU czy CFR Cluj( z czasów LM) jest chyba do wykonania.
mrKrolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrKrolik
Znajdź inne posty napisane przez mrKrolik