|
Ktoś tu mówił o braciach Makach. Mateusz Mak ma kontrakt według TM do 30.06.2012. 7 goli i 3 asysty w 1.lidze Jego brat gorsze statystyki, ale też kontrakt do końca sezonu. Grali podobno u nas w grupach młodzieżowych, więc mogliby być alternatywną dla Świerczoka. Nie widziałem ich jednak w żadnym meczu, ale skoro wielu z was widziało i ich poleca to może faktycznie warto wykorzystać fakt, że kończy im się kontrakt.
|