Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11299
Stary 13.11.2011, 16:07
nowak_g napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Młody, cos juz tam potrenowal za granica... mysle ze jeszcze z niego by cos było.
Byl po przeciwnej stronie błoni ale nie wiem jakie tam byly kontakty z kibicami wiec sie nie wypowiadam. Co sadzicie ?
Ten koleś niech spie...la daleko od naszej Wisełki.
Odpowiedz cytując