Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
11299
13.11.2011, 16:07
nowak_g
napisał(a):
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Młody, cos juz tam potrenowal za granica... mysle ze jeszcze z niego by cos było.
Byl po przeciwnej stronie błoni ale nie wiem jakie tam byly kontakty z kibicami wiec sie nie wypowiadam. Co sadzicie ?
Ten koleś niech spie...la daleko od naszej Wisełki.
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred