Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
Od: 07.2011
Offline
#
11297
13.11.2011, 15:37
Ale jak kilku odejdzie to na ich miejsce mogą przyjsc inni
Chodzi o to ze nie moze byc zgloszonych do TME wiecej niz 17 graczy bez polskiego paszportu
Odejdzie Lamey i ktos jeszcze a na ich miejsce przyjdzie inny chłam
rps16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rps16
Znajdź inne posty napisane przez rps16