Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5854
Stary 13.11.2011, 15:35
Remis 3:3 z Podbeskidziem. Przegrywałem 2:0 do przerwy, po przerwie Mały i dwie Iliev bramy, a w ostatniej sekundzie meczu Podbeskidzie wyruszyło z kontrą i poteżnym wolejem ze skraju pola karnego wyrównało ;/
Odpowiedz cytując